top of page

NAVNE

Her kan du se navne, roller og kontaktmail på medlemmer i bestyrelsen og diverse udvalg i foreningen Ebeltoft Kulturhus.

Bestyrelsen

Chris Frey Etefors
Formand
chris@kulturloft.dk

Stephen Andersen

Næstformand

stephen@kulturloft.dk

Arvid Bech
Kasserer
arvid@kulturloft.dk

Karen Bach Tingstrup

Sekretær

karen@kulturloft.dk

Jan Houkjær 

Bestyrelsesmedlem

jan@kulturloft.dk

Steen Rågård

Bestyrelsesmedlem

steen-raagaard@kulturloft.dk

Lisbeth Astrup

Bestyrelsesmedlem

lisbethastrup@mail.dk

Torben Dam Larsen
Suppleant

Aktivitetsudvalget

Jan Houkjær
Udvalgsmedlem

og musikbooker
jan@kulturloft.dk

Stephen Andersen
Udvalgsmedlem
stephen@kulturloft.dk

Arvid Bech

Udvalgsmedlem

arvid@kulturloft.dk

PR- og kommunikationsudvalget

Hans-Jørgen Andersen
Udvalgsmedlem
hans99@hotmail.dk

Steen Rågård

Udvalgsmedlem

og webmaster

steen-raagaard@kulturloft.dk

Poul Erik Skakke,

Udvalgsmedlem

pe@skakke.com

Medlemsudvalget

Poul Erik Skakke,

Udvalgsmedlem

pe@skakke.com

Lajla Jacobsen

Udvalgsmedlem

bottom of page